Zawieszenie

Zawieszenie to bardzo wrażliwy punkt w samochodzie, który stale podlega różnym działaniom zewnętrznym i przeciążeniom. Wszelkie usterki poszczególnych elementów zawieszenia mogą wpłynąć zarówno na komfort jak i bezpieczeństwo jazdy. Bosch Car Service oferuje kompleksową diagnostykę zawieszenia wraz z naprawą wszelkich usterek poszczególnych elementów zawieszenia bez względu na markę i model.

Poniższe ceny są cenami orientacyjnymi. W zależności od marki i modelu samochodu mogą one ulec zmianie.


Serwis zawieszenia Kraków Barbakan
Rodzaj usługi
Koszt
Geometria zawieszenia od 99 zł
Naprawa zawieszenia od 50 zł

Zawieszenie narażone jest na różne czynniki powodujące jego uszkodzenia. Jednym z czynników jest kiepski stan dróg oraz różnego rodzaju drogi. Dodatkowym niekorzystnym czynnikiem jest stosowanie w okresie zimowym soli, która doprowadza do pojawiania się korozji na elementach podwozia i w efekcie uszkadzaniu się części zawieszenia.

W naszej ofercie znajdą Państwo usługę kompletnej naprawy każdego z elementów zawieszenia. Jesteśmy w stanie wymienić niemalże każdy uszkodzony element zawieszenia.

Przy użyciu specjalistycznego sprzętu firmy Bosch jesteśmy w stanie z największą dokładnością ustawić geometrię zawieszenia w każdej marce samochodu.