O firmie


Już kilkanaście lat jesteśmy w branży motoryzacyjnej. Jak w przypadku wielu firm, nasze początki wiążą się z małym warsztatem, w którym pracował właściciel oraz jeden pracownik. W samym Krakowie jesteśmy już blisko 10 lat. W tym czasie świadczenie naszych usług znacznie wzrosło, co spowodowało decyzję o utworzeniu nowoczesnego warsztatu przy ulicy Bieńczyckiej 5. Utworzyliśmy również inne oddziały naszej firmy w największych miastach Polski. Na chwilę obecną zatrudniamy kilkudziesięciu specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy zajmują się naprawą samochodów wszystkich marek.


Serwis w Krakowie jest naszym najnowszym dziełem. Teraz mieszkańcy Krakowa i okolic mogą korzystać z usług na najwyższym światowym poziomie nowoczesnych pojazdów wyposażonych w zaawansowane systemy elektroniczne. Dzięki kooperacji z firmą Bosch możemy się pochwalić różnego typu innowacjami, które niemiecka firma wprowadza w branży motoryzacyjnej. Posiadamy najnowszy sprzęt w regionie w kwestiach dotyczących automatycznych skrzyń biegów, diagnozy usterek silnika, aktywnych i biernych systemów bezpieczeństwa oraz wszelkiego rodzaju modułów elektronicznych i zawieszenia wszelkiego typu


O naszym ciągłym rozwoju i przyszłościowych planach firmy, świadczą szeroko zakrojone inwestycje strukturalne, regularne oraz techniczne szkolenia dla naszych pracowników. Wdrożyliśmy standardy firmy Bosch i system zarządzania jakością ISO 9001.