Akumulatory Bosch

Akumulatory Bosch są znacznie bardziej wydajne od akumulatorów innych marek. Ich moc jest do 20% większa od standardowych akumulatorów dostępnych na rynku.

Specjaliści firmy Bosch opracowali akumulatory o niepowtarzalnej precyzji wykonania, posiadają również znacznie zwiększone parametry elektryczne. Akumulator został ulepszony pod każdym względem, a płyty znajdujące się wewnątrz zostały uodpornione na wszelkiego rodzaju korozje.

Wybór akumulatorów firmy Bosch jest ogromny. W swojej ofercie proponujemy akumulatory do każdego modelu samochodów osobowych, pojazdów użytkowych, motocykli jak i również pojazdów specjalnych.

W procesie produkcji akumulatory są badane ze względu na wiele czynników, m.in.: są poddawane na próby zwiększonej mocy, ze względu na rosnącą liczbę samochodów elektrycznych, czy odporność na wysokie i niskie temperatury. Akumulatory oczywiście również są zabezpieczone przed wodą i wilgocią.

Akumulator Bosch S3

Model ten jest przeznaczony dla osób posiadających samochód wyposażony w umiarkowaną liczbę systemów pobierających energię elektryczną.

Największym atutem akumulatorów Bosch S3 jest jego cena, a jednocześnie zachowana przy tym najwyższa jakość. Wyposażony jest w najbardziej zaawansowaną technologię akumulatorów samochodowych PowerFrame.

Akumulator Bosch S4

Linia akumulatorów Bosch S4 przeznaczona została dla samochodów wyposażonych w sporej ilości odbiorniki elektryczne. Akumulatory tego typu posiadają również technologię PowerFrame.

Linia akumulatorów Bosch S4 to przede wszystkim wysoka jakość i trwałość dedykowana dla najnowszych modeli samochodów.

Akumulator S4 jest przystosowany do wszystkich typów samochodów osobowych. Polecany jest dla posiadaczy samochodów klasy kompakt, jak również marki najwyższej klasy. Ze względu na dużą uniwersalność, może być stosowany we wszystkich rodzajach samochodów osobowych.

Akumulator Bosch S5 AGM

Akumulatory S5 AGM są głównie dedykowane do pojazdów wyposażonych w system Start/Stop oraz w system odzyskiwania energii z hamowania.

Akumulatory Bosch S5 są idealnym rozwiązaniem dla samochodów wyposażonych w najnowsze systemy elektroniczne. Dzięki stałemu dostępowi prądu do wszystkich elementów wyposażenia oraz odpowiednio dużej mocy dostarczanej podczas startu, akumulator S5 AGM zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających samochodów.

Główną technologią o którą opiera się seria S5 jest AGM (Absorbent Glass Mat). Nawet w przypadku poboru dużej ilości energii elektrycznej, technologia AGM zapewnia dostarczanie energii do wszystkich elementów bez przerw.

phone-icon

Chcesz zamówić akumulator firmy Bosch? Zadzwoń do nas: 12/ 346 50 85