Filtry Bosch

 

Liczne i nieustanne uszkodzenia poszczególnych elementów samochodu spowodowane mogą być różnym zanieczyszczeniem i pyłem. Dlatego należy stosować filtry wysokiej jakości, które oczyszczą płyny eksploatacyjne i chronią silnik.

Bosch Car Service Kraków, proponuje filtry do silników benzynowych, diesel, filtry oleju, powietrza oraz filtry kabinowe.

Filtr paliwa Diesel

Chcesz ochronić układ wtryskowy silnika przed wszelkiego rodzaju cząstkami, wodą i zanieczyszczeniami? Wybierz filtry marki Bosch do zachowania dbałości o elementy silnika. W nowych typach silnika diesla układy wtryskowe są wrażliwe na zanieczyszczenia.

Bosch Car Service Kraków proponuje najwyższej jakości filtry, które eliminują wszelkie zanieczyszczenia i pyły. Filtry firmy Bosch są dostosowane do każdego typu silników Diesla, nawet tych najnowszych konstrukcji.

Z powodu wysokiej podatności na uszkodzenia układu wtryskowego, zalecane jest regularne wymienianie filtru paliwa. W przypadku braku odpowiedniej częstotliwości wymiany możemy doprowadzić do uszkodzenia układu wtryskowego i w konsekwencji do uszkodzenia silnika.

Filtr paliwa dla silników benzynowych

Tak jak w przypadku silników diesla, tak samo silniki benzynowe są narażone na wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Filtr ma za zadanie chronić przed zapchaniem przede wszystkim układ wtryskowy.

W przeciwieństwie do filtrów oleju, filtr paliwa cechuje się znacznie dłuższą żywotnością. Należy jednak pamiętać o jego regularnej wymianie aby uniknąć usterki silnika.

Filtry paliwa firmy Bosch oferowane przez Barbakan Bosch Car Service Kraków są zdolne filtrować każde najmniejsze zanieczyszczenia o wielkości rzędu jednej tysięcznej milimetra.

Filtr oleju Bosch

Zanieczyszczenia pochodzące z zewnątrz dotyczą również oleju. Zadaniem filtru oleju jest regularna ochrona silnika przed zanieczyszczeniami. Filtry oleju firmy Bosch cechują się najwyższą jakością i trwałością.

Zalecana jest regularna wymiana filtru oleju, w celu uniknięcia zapchania filtra a w konsekwencji uszkodzeniu silnika. WAŻNE! należy pamiętać o regularnej wymianie samego oleju.

W przypadku kierowców poruszających się głównie w obszarach miejskich zalecana jest częstsza wymiana oleju i filtra.

Filtr powietrza Bosch

W powietrzu zasysanym przez silnik, znajduje się bardzo dużo zanieczyszczeń. Filtr powietrza ma za zadanie chronić silnik przed zanieczyszczonymi cząsteczkami.

Nieregularna wymiana filtru powietrza zalecana przez producenta może prowadzić do uszkodzenia układu silnika, a w konsekwencji do unieruchomienia pojazdu.

Zalecamy regularną wymianę filtru powietrza z rekomendacją filtrów firmy Bosch oferowanych przez naszą firmę Bosch Car Service Kraków. Filtry te charakteryzują się najwyższą szczelnością, którą zapewnia uszczelka z poliuretanu. Zapobiega to przedostania się zanieczyszczonego powietrza do silnika.

Filtry Kabinowe Bosch

Zadaniem filtru kabinowego jest oczyszczanie powietrza dostającego się do samochodu. Filtry kabinowe firmy Bosch mogą pochwalić się 100% skutecznością usuwania z powietrza alergennych substancji.

Ponadto filtry kabinowe firmy Bosch zapewniają prawidłowy poziom wilgoci powietrza, co szczególnie podczas deszczowej pory zapewni niezbędną widoczność podczas jazdy.

Bosch Car Service proponuje filtry kabinowe do każdego typu samochodu osobowego wszystkich marek.