Zawieszenie

 

Zawieszenie to bardzo wrażliwy punkt w samochodzie, który stale podlega różnym działaniom zewnętrznym i przeciążeniom. Wszelkie usterki poszczególnych elementów zawieszenia mogą wpłynąć zarówno na komfort jak i bezpieczeństwo jazdy. Bosch Car Service oferuje kompleksową diagnostykę zawieszenia wraz z naprawą wszelkich usterek poszczególnych elementów zawieszenia bez względu na markę i model.

Poniższe ceny są cenami orientacyjnymi. W zależności od marki i modelu samochodu mogą one ulec zmianie.

Rodzaj usługi Koszt
Geometria zawieszenia od 99 zł
Naprawa zawieszenia od 50 zł

Zawieszenie narażone jest na różne czynniki powodujące jego uszkodzenia. Jednym z czynników jest zły stan dróg oraz różnego rodzaju drogi. Dodatkowym niekorzystnym czynnikiem jest stosowanie w okresie zimowym soli, która doprowadza do pojawiania się korozji na elementach podwozia i w efekcie uszkadzaniu się części zawieszenia.

W naszej ofercie znajdą Państwo usługę kompletnej naprawy każdego z elementów zawieszenia. Jesteśmy w stanie wymienić niemalże każdy uszkodzony element zawieszenia.

Przy użyciu specjalistycznego sprzętu firmy Bosch jesteśmy w stanie z największą dokładnością ustawić geometrię zawieszenia w każdej marce samochodu.