Żarówki Bosch

 

Zastanawiasz się nad żarówkami, które zapewnią najlepszą widoczność i bezpieczeństwo na drodze? Produkty marki Bosch są znane i rekomendowane na całym świecie.

Bosch przedstawia 3 własne produkty montowane do wielu marek samochodów. Podstawowym produktem oświetleniowym firmy Bosch, są żarówki linii Pure Light. Dla osób szukających najdłuższej żywotności oferujemy linię Longlife Daytime. Linia Gigalight Plus 120 zapewnia natomiast znacznie większą emisję światła.

Żarówki Bosch Pure Light

 

Pure Light marki Bosch to podstawowy produkt dedykowany do samochodów osobowych. Jego specjalna konstrukcja a dokładnie żarnika oraz struktura wypełnienia gazowego, przekłada się na to, że żarówka Pure Light marki Bosch charakteryzuje się jak każdy inny element produkowany pod markowym brandem, dobrymi parametrami fabrycznymi. Śmiało można stwierdzić, że są to niemal identyczne produkty jak te montowane w nowych samochodach.

Linia Pure Light obejmuje ogromną gamę żarówek, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać model odpowiedni dla każdego pojazdu.

Ponadto żarówki linii Pure Light cechują się idealnym stosunkiem jakości do ceny, dzięki czemu wybierane są przez wielu użytkowników na całym świecie.

Żarówki Bosch Longlife Daytime

 

Szybkie zużywanie żarówek przy długiej jeździe nie jest przyjemne kiedy musimy co chwilę wydać pieniądze na nowe. Rozwiązaniem są żarówki typu long life Daytime. Stworzone przez firmę Bosch żarówki cechuje trzykrotnie dłuższa żywotność oraz o 10% zwiększona wiązka światła. Standardowych żarówek nie ma tu jak porównać do Longlife Daytime. Konieczność wymiany żarówek znacznie się zmniejsza lecz koszt związany z ich wymianą zwiększa. Sumując i tak redukujemy koszty eksplantacji w dłuższym czasie.

Żarówki Bosch Gigalight Plus 120

 

Żarówki Gigalight Plus 120 są żarówkami typu halogenowego o rozmiarach H1,H4,H7.

Charakteryzują się one większą ilością światła oświetlającego drogę. Wydłużona wiązka światła zapewnia znacznie większy zasięg widzenia, a co z tym idzie zwiększony czas reakcji kierowcy. Biała barwa światła powoduje również znaczne zmniejszenie efektu zmęczenia oczu kierowcy.

W żarówkach Gigalight Plus 120 zastosowano srebrne zakończenie żarówki, dzięki czemu wyeliminowano możliwość oślepiania innych kierowców.