Serwis klimatyzacji

Klimatyzacja w samochodzie jest aktualnie wyposażeniem standardowym i jednym z najważniejszych elementów, który ma wpływ na nasze zdrowie. Szczególnie alergicy, dla których jest to jeszcze ważniejsze. Rozgrzany samochód latem dzięki klimatyzacji jesteśmy w stanie bardzo szybko schłodzić, dlatego powinno być wszystko dobrze sprawdzone z uwagi na nasze zdrowie. Klimatyzacja wymaga regularnej kontroli i konserwacji. Pory roku najbardziej odpowiednie do okresowego przeglądu klimatyzacji to wczesna wiosna zanim zrobi się gorąco i wczesna jesień. Klimatyzacja powinna być konserwowana w okresach o mniejszej ilości pyłków ponieważ wpływają negatywnie na alergików, a w okresie jesiennym zbyt późna konserwacja może skutkować zaparowywaniem szyb podczas jazdy. Włączona klimatyzacja skutkuje również zwiększonym użyciem paliwa.

Barkaban Bosch Car Service wykona kompletne serwisowanie klimatyzacji oraz ogrzewania w Twoim samochodzie, tak by w jego wnętrzu były zapewnione komfortowe i zdrowe warunki – dzięki temu temperatura w samochodzie będzie zawsze ustawiona odpowiednio do naszej potrzeby, bez względu czy na zewnątrz pojazdu temperatura będzie bardzo wysoka czy będzie bardzo zimno. Powietrze również będzie oczyszczone z pyłków, jeśli dostosujemy się do porad specjalistów z Bosch Car Service.

    W zakres usługi wchodzą:

  • Opróżnienie systemu, uzupełnienie czynnika chłodniczego i oleju do smarowania sprężarki
  • Test szczelności układu klimatyzacji
  • Test ciśnienia i działania systemu
  • Wymiana filtra kabinowego

Serwis klimatyzacji w Barbakan Bosch Car Service – już od 150 zł

Firmowe urządzenia Bosch do serwisowania klimatyzacji automatycznie realizują cały proces obsługi klimatyzacji łącznie z odzyskiwaniem, recyklingiem i ponownym napełnieniem instalacji olejem i czynnikiem chłodniczym.