Serwis

 

W Barbakan Bosch Car Service Kraków zajmujemy się diagnostyką samochodową zarówno mechaniczną i elektroniczną. Przeprowadzamy przeglądy okresowe oraz badania techniczne. W swojej ofercie proponujemy serwis klimatyzacji, wymianę opon, wymianę oleju i wszystkie zarówno podstawowe jak i zaawansowane naprawy, które gwarantują bezpieczną jazdę i najlepszą kondycję pojazdu.

Wszystkie usługi związane z diagnostyką wykonujemy z pomocą specjalistycznych narzędzi firmy Bosch. Jesteśmy posiadaczem oryginalnego oprogramowania Bosch do diagnostyki komputerowej, która pozwala na zdiagnozowanie każdej usterki pojazdu.

Poniższe ceny są cenami orientacyjnymi. W zależności od marki i modelu samochodu mogą one ulec zmianie.

Rodzaj usługi Koszt
Diagnostyka komputerowa od 150 zł
Naprawy mechaniczne od 100 zł
Oględziny kupno-sprzedaż od 350 zł
Przegląd okresowy od 100 zł
Serwis klimatyzacji od 150 zł
Usługa „door to door” od 60 zł

W naszej ofercie znajdą Państwo również ofertę pomocy przy zakupie nowego pojazdu. Nasi eksperci wykonają kompletny przegląd kupowanego samochodu, dzięki czemu będą mieli Państwo pewność, iż samochód jest w pełni sprawny. Oferujemy również usługę przeglądu samochodu dla sprzedających, wydając wszystkie wydruki z linii diagnostycznej potwierdzające stan samochodu.

W swojej ofercie posiadamy również usługę naprawy „door to door”. Można umówić się na odbiór samochodu w wygodnym czasie i terminie i zrealizować naprawę w naszym salonie Bosch. Po wykonaniu usługi naprawy samochód zostaje zwrócony bezpośrednio pod dom klienta.