Sprawdzenie samochodu przed zakupem

 

Oferujemy pełną usługę oględzin używanego pojazdu przed dokonaniem jego zakupu. Nasz specjalista z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie motoryzacji sprawdzi dla Państwa wszystkie podzespoły w samochodzie, które mogą świadczyć o jego ewentualnej wypadkowej przeszłości. Sprawdzimy również wszystkie podzespoły pod kątem ich stanu wystawiając końcową ocenę samochodu.

Rodzaj usługi Koszt
Oględziny kupno-sprzedaż od 350 zł

40 najważniejszych punktów w pojeździe

Jako jedna z nielicznych firm na rynku sprawdzamy aż 40 podzespołów w pojeździe, dzięki czemu mają Państwo pewność odnośnie rzeczywistego stanu pojazdu. Korzystamy ze specjalnie stworzonej listy sumiennie odnotowując każdą uwagę odnośnie poszczególnych podzespołów pojazdu.

Do sprawdzanych elementów należą między innymi: stan powłoki lakierniczej, stan nadwozia pojazdu, stan podwozia pojazdu, diagnostyka komputerowa wraz z oceną przebiegu pojazdu oraz wiele innych istotnych podzespołów.

Powłoka lakiernicza pojazdu

Powłoka lakiernicza samochodu jest jednym z głównych elementów świadczących o ewentualnej wypadkowej przeszłości pojazdu. Oryginalna powłoka lakiernicza jest w większości przypadków znacznie cieńsza niż powłoka pokrywająca pojazd po naprawach lakierniczo-blacharskich.

Nasz specjalista korzystając ze specjalistycznego urządzenia do mierzenia grubości powłoki lakierniczej oraz własnego doświadczenia, zbada całą powierzchnię pojazdu i oceni faktyczny stan pojazdu.

Stan nadwozia pojazdu

Stan blacharki pojazdu jest bardzo ważnym elementem oceny stanu samochodu. Przed zakupem należy zwrócić uwagę na wszelkie uszkodzenia nadwozia oraz na ogniska korozji występujące szczególnie na zewnętrznej części nadkola. W przyszłości naprawy związane z uszkodzeniem nadwozia mogą wygenerować spore koszty.

Nasz doradca oceni stan blachy nadwozia, ponadto sprawdzi miejsca takie jak wnętrze bagażnika. Widoczne naprawy blachy wewnątrz bagażnika może świadczyć o ewentualnej wypadkowej przeszłości pojazdu.

Rzeczywisty przebieg samochodu

Rzeczywisty przebieg samochodu jest jednyą z najczęściej po roczniku fałszowaną informacją w używanym samochodzie. Przy zakupie należy zwrócić szczególną uwagę na potwierdzony dokumentami przebieg.

Nasz specjalista przy pomocy specjalistycznego oprogramowania stwierdzi, czy przebieg w samochodzie był modyfikowany. Również po stanie wnętrza samochodu można stwierdzić czy pojazd był eksploatowany dłużej niż podaje nam sprzedawca.

Diagnostyka komputerowa

W każdym współczesnym samochodzie znajdziemy komputer pokładowy. Jego zadaniem jest odnotowywanie parametrów przekazywanych przez różne systemy pojazdu.

Przy użyciu najnowocześniejszego oprogramowania, nasz specjalista wykona pełną diagnostykę komputerową. Proces ten pozwoli na rozpoznanie ewentualnych usterek pojazdu zanotowanych przez komputer pokładowy w pojeździe.

Zawieszenie pojazdu

Zawieszenie kupowanego samochodu ma fundamentalny wpływ na nasze bezpieczeństwo i komfort jazdy. Przed zakupem należy zwrócić szczególną uwagę na stan mechaniczny wszystkich elementów zawieszenia i układu kierowniczego pojazdu.

Nasz specjalista dokona oględzin stanu podwozia. Szczególną uwagę poświęci na wszelkie ogniska korozji oraz układ napędowy i kierowniczy w sprawdzanym samochodzie.

Zapraszamy wszystkich planujących zakup nowego samochodu do skorzystania z pomocy w oględzinach pojazdu przed zakupem w Barbakan Bosch Car Service Kraków. Sprawdzimy aż 40 najważniejszych punktów w pojeździe.