Wulkanizacja

 

Opony to jeden z najbardziej zużywalnych elementów w samochodzie. Koła i ogumienie podlegają ciągłym zmianom warunków drogowych i zmianom pogody. Zaleca się aby opony były stale monitorowane pod względem zużycia, należy szczególnie zwrócić uwagę na stan bieżnika oraz poziom ciśnienia. Barbakan Bosch Car Service Kraków oferuje pełny serwis ogumienia, wraz z diagnostyką stanu opon w samochodzie klienta, ustawienia zbieżności opon oraz geometrii kół, jak i montaż nowych opon.

Poniższe ceny są cenami orientacyjnymi. W zależności od marki i modelu samochodu mogą one ulec zmianie.

Rodzaj usługi Koszt
Geometria kół (sprawdzenie) od 80 zł
Ustawienie zbieżności od 120 zł
Wymiana łożyska koła przedniego / tylnego od 150 PLN / 90 zł
Wymiana opon od 80 zł
Wymiana płynu hamulcowego od 90 zł
Wymiana klocków i tarcz ham. przód / tył od 150 zł

W naszej ofercie znajdą Państwo usługę kompleksowej geometrii kół i ustawiania zbieżności. Ze względów bezpieczeństwa zalecane jest wykonywanie usługi geometrii kół co najmniej raz do roku, aby utrzymać prawidłowe właściwości jezdne i nie uszkodzić opon.

Oferujemy wymianę opon, wraz z możliwością zakupu w naszym serwisie. Nasz serwis ma dostęp do wszystkich modeli ogumienia na rynku.

Wymieniamy elementy podlegające uszkodzeniom lub zużyciu w wyniku codziennej eksploatacji samochodu, takie jak klocki hamulcowe, tarcze czy też płyn hamulcowy.