Wycieraczki Bosch

 

Oferujemy wszystkie modele wycieraczek firmy Bosch. Produkty tej firmy cechują się jakością porównywalną z oryginałem i dbałością wykonania.

W ofercie znajdują się zarówno klasyczne wycieraczki szkieletowe, jak i najnowsze wycieraczki typu Aerotwin.

Wybierając wycieraczki firmy Bosch mają Państwo pewność, iż wytrzymają one kilka sezonów.

Nasz specjalista na miejscu przedstawi również kryteria, które kwalifikują wycieraczki do wymiany.

Wycieraczki Bosch Aerotwin

 

Wycieraczki Aerotwin są wykonane w procesie produkcyjnym pozwalającym wykonać je w konstrukcji bezprzegubowej. W przeciwieństwie do wycieraczek konstrukcji szkieletowych, zapewniają odpowiednią sztywność i idealne przyleganie do szyby. Konstrukcja pióra w Aerotwin pozwala na optymalizację działania. Dodatkowo dla lepszej stabilności wycieraczki została zastosowana szyna stabilizująca Evodium.

Pióra wycieraczek wykonane są z dwóch rodzajów gumy, na ich powierzchni zamontowano specjalną powłokę poślizgową, zapewniającą delikatną pracę i obniżone tarcie.

Inżynierowie firmy Bosch dostosowali wycieraczki Aerotwin także pod kątem aerodynamiki. W rezultacie wycieraczki tego typu charakteryzują się cichszą pracą i doskonałym przyleganiem do powierzchni szyby.

Wycieraczki Bosch ECO

 

Klasyczne wycieraczki Bosch ECO o konstrukcji szkieletowej opierają się na metalowym stelażu z nitowanymi przegubami oraz zamontowanym na ich końcu gumowym piórem. Jest to idealna propozycja dla osób ceniących jakość w niskiej cenie.

Zalety wycieraczek ECO: wysoka funkcjonalność i trwałość, bardzo dobry stosunek jakości do ceny, bardzo dokładne wycieranie powierzchni szyby, adapter quick-clip zapewniający szybki montaż.

Wycieraczki Bosch Twin

 

Wycieraczki Twin są budowy szkieletowej opierają się na dwóch rodzajach gumy. Guma dwuskładnikowa to nowatorski wynalazek inżynierów firmy Bosch, gwarantujący stabilną i cichą pracę jak i doskonałe oczyszczanie bez pozostawiania smug i zarysowań na szkle.

Stelaże wycieraczek produkowane są z wysokiej jakości metalu. Powierzchnia szkieletu jest poddawana podwójnemu lakierowaniu. Wewnątrz gumy wycieraczki została ukryta szyna stabilizująca, dzięki temu jest odporna na działanie zewnętrznych warunków atmosferycznych m.in. śniegu czy deszczu, który jest czynnikiem powodującym korozję w metalowych elementach.

Guma w tego typu wycieraczkach jest skonstruowana z dwóch części. Miękka górna część zapewnia cichą pracę, natomiast dolna twarda część usuwa wszelkiego rodzaju smugi i brud.

Podobnie jak w przypadku wycieraczek ECO, w wycieraczkach typu Twin zastosowano adapter Quick-Clip, który pozwala na ich szybki montaż.